Kraj nastavne godine

ČESTITAMO UČENICIMA NA USPJEŠNO ZAVRŠENOJ  ŠKOLSKOJ GODINI I ŽELIMO IM UGODNO, RADOSNO I TOPLO LJETO!

Drage učenice i učenici!

Na završnoj priredbi proglasili i nagradili naše najuspješnije učenike i učenice te one koji su predstavljali školu na državnim natjecanjima.

Najuspješniji učenici po razredima su:

5. razredi:

Nikola Štefanić, Karla Ušljebrka, Elena Dadić, Lea Vukoja, Marta Samardžić, Alina Bajčić, Lucija Skoblar, Rea Mikelić, Lucija Piškur, David Rumora, Toni Bunčić, Jan Đurović, Noel Sambol i Anamaria Drezga.

6. razredi:

Stjepan Balen, Dorotea Gvačić, Laura Ivošević i Ana Pelčić.

7. razredi:

Vivien Knežević, Viktor Cegledi, Toni Petrc, Lovro Međimorec, Laura Ivančić, Enio Krizman, Lucijan Grdinić, Ira Vuković, Ana Stilinović-Dimitrijević, Barbara Miletić, Nina Cvjetković, Anja Vižentin, Aja Vukoja i Doria Gobić.

8. razredi:

Iva Kristić, Katarina Škrbić, Bartol Miletić, Klara Kezele, Gea Anić, Orea Orešković, Klara Zubović, Paulina Plazonić, Miana Arapović, Matea Tomičić, Luana Bobanović i Sven Sušanj.

Na Državnom natjecanju iz talijanskog jezika, Sven Sušanj osvojio je 1. mjesto. Učiteljica-mentorica je Roberta Bonassin.

Na Državnom natjecanju iz povijesti, Sven Sušanj osvojio je 2. mjesto. Učiteljica-mentorica je Iva Baraba.

Na Državnom natjecanju iz engleskog jezika Sven Sušanj osvojio je 5. mjesto. Učiteljica-mentorica je Anica Saraf.

Na Državnom natjecanju u debati sudjelovali su: Iva Kristić-  najbolja govornica, Enio Krizman, Sven Sušanj – 2. govornik u Državi, Matea Tomičić, Miana Arapoivić i Iva Jelić. Učiteljice-mentorice su: Diana Negovetić i Nada Kegalj.

Na Držanom natjecanju Lidrano 2013. recitirala je Lea Vukoja, a učiteljica-mentorica je Denis Pilepić.

Na Državnom natjecanju iz građanskog odgoja sudjelovali su: Iva Kristić, Luana Bobanović, Ana Stilinović-Dimitrijević i Laura Ivančić. Učiteljica-mentorica je Sonja Dragičević.

Državnu nagradu za „Moju prvu slikovnicu“ osvojile su Andrea Trlin i Merlinda Bajrami. Učiteljica-mentorica je Željka Milošević.

Učiteljsko vijeće naše Škole proglasilo je i nagradilo učenika Svena Sušnja – Učenika generacije 2012./2013. godine.

Čestitam svim nagrađenim učenicima i njihovim mentorima.

Svim učenicima osmih razreda želim uspješan upis u izabrane škole. Željela bih da iz naše škole ponesete samo lijepe uspomene. Vjerujem da ćete u svojem daljnjem školovanju biti ustrajni i uspješni razvijajući se u pozitivne i odgovorne mlade ljude.

Popravni ispiti bit će 26. i 27. lipnja. Točan raspored bit će na ulaznim vratima škole.

Pozivam učenike da u sljedećih desetak dana ulože dodatne napore kako bi i oni uspješno završili ovu školsku godinu.

Svim učenicima koji su zadovoljni postignutim uspjehom čestitam.

Draga djeco, želim vam dugo, toplo i radosno ljeto.

Vaša ravnateljica

objavio: Roberta Bonassin   datum: 7. 7. 2013.