Naši osmaši posljednji dan u svojoj osnovnoj školi proslavili su baš onako kako i priliči kraju jednog važnog poglavlja: majice, zviždaljke, pjesma i smijeh.
Oproštaj je bio posebno emotivan. Bilo je zagrljaja, osmijeha, ali i pokoje suze, jer nije lako zatvoriti vrata učionica u kojima su nastajala prijateljstva i uspomene za cijeli život. Posebnu su atmosferu upotpunili vrlo kreativni i duhoviti filmovi koje su pripremili naši osmaši, prisjećajući se zajedničkih trenutaka i školskih dogodovština.
Dragi osmaši, ne trebate se ispričavati zbog malo buke i veselja. Škola je mjesto gdje se uči, odrasta, griješi, uspijeva, prijateljuje i stvara uspomene. Svatko od vas ostavio je svoj trag i upravo vas takve pamtit ćemo i nositi u srcu.
Hvala vam na svim zajedničkim trenucima. Želimo vam hrabrost, sreću i puno uspjeha na novim putovima. Raširite svoja mlada krila i poletite!
Sretan put i do viđenja!

