Županijska natjecanja

Tko je sve upućen na  županijsku razinu natjecanja? Ove smo godine bili vrlo uspješni.

Imena učesnika možete pročitati pod opširnije.

1. Na Lidranu su nastupile recitatorice: Lea Vukoja i Marta Samardžić s mentoricom Denis Pilepić, Rea Mikelić, Lea Hreljac i Alina Bajčić s voditeljicom Anom Troskot.

Na istoj manifestaciji bili su i lutkari: Marino Čičak, Nika Burcar, Jana Krivošić, Ema Gržinić, Stella Gašparini, Tia Rot, Marko Lukenda, Lara Anscitz i Tea Jokić s mentoricom Biljanom Grbić.

2. Engleski jezik predstavili su Sven Sušanj i Sara Dominković s mentoricom Anicom Saraf.

3. Na natjecanju iz njemačkog jezika pozvana je Melanie Lindner s mentorom Josom Lovrićem.

4. Znanje iz talijanskog jezika pokazale su Klara Zubović, Luana Bobanović i Sven Sušanj s mentoricom Robertom Bonassin.

5. Matematiku su predstavljali Alina Bajčić, Elena Dadić i David Rumora s mentoricom Gordanom Stanojević.

6. Na smotri iz fizike iskazao se Bartol Miletić s mentoricom Senadom Tuhtan.

7. Natjecanju iz kemije pristupit će Sven Sušanj s mentoricom Baricom Jakupec.

8. Natjecanju iz biologije pristupit će Klara Kezele s mentorom Želimirom Lalićem.

9. Svoje znanje iz geografije pokazat će Ana Pelčić i Sven Sušanj s mentoricom Filicom Juričić.

10. Održat će se i natjecanje iz povijesti na kojem će prisustvovati Sven Sušanj s mentoricom Ivom Baraba.

11. Vjeronaučnoj olimpijadi pristupili su Lucija Smolčić, Ana Stilinović- Dimitrijević, Tina Capan i Enio Krizman s mentoricom Marinom Lazzarich.

12. Očekujemo i rezultate s natjecanja mladih tehničara kojem će pristupiti Alina Bajčić i Stjepan Balen s mentorima Irom Gortan i Marinom Keveševićem.

13. Na županijskom natjecanju iz astronomije zastupala su nas braća Đurović: Jan iz 5.c i Teo iz 8.a razreda.

14. Boje naše škole u debati branili su naši debatanti s mentoricama: Dijanom Negovetić i Nadom Kegalj.

Nikolina Pešut

Nina Cvjetković

Suzana Gojković

Orea Orešković

Paulina Plazonić

Klara Zubović

Enio Krizman

Iva Kristić

Sven Sušanj

Miana Arapović

Iva Jelić

Matea Tomičić

Doria Gobić

Laura Ivančić

Ana Stilinović-Dimitrijević

Viktor Cegledi

Lovro Međimorec

Robin Šćulac

objavio: Alida Devčić   datum: 1. 3. 2013.