Ovaj mjesec: 2578
Ovaj tjedan: 200
Danas: 51

Uspjesi naših učenika izvan škole

Pozvali smo naše učenike da nam donesu sve svoje medalje, priznanja, pohvalnice i pehare koje su osvojili samostalnim natjecanjima u izvanškolskim plesnim, glazbenim i sportskim aktivnostima. Iako smo na svečanoj priredbi 14. lipnja 2011.  pohvalili samo one učenike koji su pripremani za natjecanja u našoj Školi,  ne smijemo zaboraviti ni ove učenike koji su svojim trudom i zalaganjem postigli zapažene rezultate izvan Škole.

Leon Ćesal, 1. a - nogomet  "1. gol" - ekipno 1. mjesto

Lea Hreljac, Sara  Vojnov, Hana Rupčić, Karla Ušljebrka i Valnea Tomičić, učenice 3. razreda osvojile su 1. mjesto na smotri Univerzalne sportske škole (natjecanje iz dodatnog tjelesnog u organizaciji produženog boravka).

Lea Hreljac, 3. b razred - sinkro plivanje osvojila je 1. i 2. mjesto na gradskom prvenstvu (kombinirana rutina).

Lea Vukoja, 3.b razred - karate nekoliko puta osvajala je 1. i 2. mjesto na županijskom, državnom i međunarodnom natjecanju pa je zbog toga proglašena darovitom sportašicom 2010. godine u gradu Kastvu.

Iva Haring, 3.b razred - plivanje, osvajala je 1., 2. i 3. mjesta u kategoriji mlađi kadeti na regionalnom prvenstvu.

Barbara Miletić, 5.a razred - klavir, održala je 15. samostalnih koncerata klasične glazbe i osvojila je 2. mjesto na regionalnom natjecanju.

Bartol Miletić, 6.a razred -karate, 2.mjesto u županiji i 3. mjesto u državi (u katogoriji mlađih kadeta)

Antonio Žutelija, 6.a razred - karate, 2. mjesto na  županijskom natjecanju mlađih kadeta

Mateo Nikolić,  6.c razred - karate, osvojio je 1. mjesto na  gradskom, županijskom i državnom te 1. mjestu na međunarodnom natjecanju Postojna open (u kategoriji mlađi kateti)

Mateo Pajtl, 7.d razred - boks, osvojio je 2. mjesto na državnom prvenstvu u Vukovaru

Beti Pavletić, 8.b razred - ples, plesala je u produkciji latino-američkih plesova u HKD-u na Sušaku.

Laura Fučik, 5.b razred- državna prvakinja u borbama, dvije godine uzastopno županijska prvakinja u katama i borbama, osvajačica preko 60 medalja i nekoliko međunarodnih turnira.

objavio: Alida Devčić   datum: 16. 6. 2011.