Arhiva starih natječaja
TESTIRANJE KANDIDATA PRI ZAPOŠLJAVANJU

Tijekom natječajnog postupka ovdje će biti objavljene sljedeće informacije o testiranju
kandidata:
1. Područja provjere i pravni i drugi izvori za pripremu kandidata za testiranje;
2. Datum, vrijeme i mjesto održavanja pisane provjere;
3. Rezultati pisane provjere (šifra kandidata i ostvareni broj bodova na pisanoj provjeri)
4. Datum i mjesto održavanja usmene provjere;
5. Bodovna lista (šifra kandidata i ukupno ostvareni broj bodova na pisanoj i usmenoj
provjeri);
7. Lista rangiranih kandidata sukladno Pravilniku o načinu i postupku zapošljavanja u
Osnovnoj školi Podmurvice (mjesto na rang listi, šifra kandidata i ukupno ostvareni broj
bodova na testiranju).

Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata prijavljenih na natječaj za radno mjesto

učitelja/ice Hrvatskoga jezika  Osnovne škole Podmurvice  po provedenom pisanom testiranju objavljuje

REZULTATE PISANOG TESTIRANJA I POZIV KANDIDATIMA NA RAZGOVOR

Rezultate pogledajte u privitku.

OBAVIJEST KANDIDATU NATJEČAJA

Pozivamo Vas da dana 29. listopada 2019. godine s početkom u 12.00 sati, prisustvujete razgovoru za zaposlenje s Ravnateljicom Škole.

Ukoliko se ne odazovete, smatrat će se da ste vašu prijavu povukli.

Obrazloženje:

Na temelju članka 15. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u  Osnovnoj školi Podmurvice, Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata koji sudjeluju u Natječaju za zasnivanje radnog odnosa donijelo je odluku da na pisano i usmeno testiranje neće pozvati kandidate za učitelje/ice Kemije, Engleskoga jezika, Fizike i Matematike te kandidate za radno mjesto Spremač/ica.

Povjerenstvo u natječajnom postupku predlaže tri kandidata na razgovor s ravnateljicom Škole. Na temelju zaprimljene evidencije vidljivo je da je za navedena radna mjesta formalnu provjeru prijava zadovoljilo manji broj kandidata. Odluka je Povjerenstva da za navedena radna mjesta neće provesti postupak testiranja, već će uputiti kandidate direktno na razgovor s Ravnateljicom škole.

Povjerenstvo predlaže Ravnateljici škole obaviti razgovor s kandidatima koji su zadovoljili formalne uvjete natječaja.

Povjerenstvo će kandidate obavijestiti o terminu razgovora s Ravnateljicom škole putem e-maila.

Popis kandidata koji su zadovoljili formalne uvjete natječaja možete pronaći u priloženom dokumentu.

Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje

kandidata pri zapošljavanju

___________________________________________________________________________________________________________________________

Vrijeme i mjesto održavanja testiranja

Testiranje će se održati u utorak  29. listopada 2019. godine prema sljedećem rasporedu:

Pisano testiranje za kandidate koji ispunjavaju uvjete natječaja:

- u 12.00 sati psihološko testiranje i pisano testiranje

Rezultate pisanog testiranja i poziv na usmeno testiranje bit će objavljeni 29.listopada 2019. na mrežnim stranicama Škole.

Usmena provjera za kandidate koji su ostvarili najmanje 50% ukupnog broja bodova na pisanom testiranju bit će u srijedu  30. listopada 2019.

-  u  13.00 sati za kandidate učitelja/ica Hrvatskoga jezika

- u 15.30 sati za kandidate učitelja/ica Razredne nastave u produženom boravku

Konačna rang-lista bit će objavljena u srijedu, 30. listopada 2019. godine na mrežnim stranicama škole.

Više informacija u privitku Obavijest i upute.

REZULTATI VREDNOVANJA KANDIDATA

Nakon cjelokupnog vrednovanja (pisanog i usmenog), Povjerenstvo predlaže
kandidate na Natječaju za učitelja /icu Hrvatskoga jezika na razgovor s ravnateljicom škole:

REDNI BROJ

ZAPORKA KANDIDATA